DBLC18CI-7
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
DBLC18CI-7
JLCPCB Part #
C19949211
Package
SOD-323
Description
-55℃~+125℃ 0.6pF 1 18V 1uA 20V 350W@8/20us 44V 8A@8/20us Bidirectional ESD IEC 61000-4-2 SOD-323 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS