BZX84C3V3Q-7-F
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
BZX84C3V3Q-7-F
JLCPCB Part #
C2760558
Package
SOT-23
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 3.1V~3.5V 3.3V 350mW 5uA 600Ω 95Ω SOT-23 Zener Diodes ROHS