BZX84C18-7-F
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
BZX84C18-7-F
JLCPCB Part #
C151590
Package
SOT-23
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 100nA 16.8V~19.1V 18V 225Ω 350mW 45Ω SOT-23 Zener Diodes ROHS