BZX84C12-7-F
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
BZX84C12-7-F
JLCPCB Part #
C85186
Package
SOT-23
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 100nA@8V 11.4V~12.7V 12V 150Ω 25Ω 350mW SOT-23 Zener Diodes ROHS