B2100A-13-F
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
B2100A-13-F
JLCPCB Part #
C150471
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-65℃~+125℃ 1 Independent 100V 10uA@100V 2A 50A 790mV@2A SMA(DO-214AC) Schottky Diodes ROHS