AP3306S10-13
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
AP3306S10-13
JLCPCB Part #
C3094017
Package
SOP-10
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 10V~50V 130kHz、200kHz 700V Flyback Isolation Over Temperature Protection、Over Voltage Protection、Over Current Protection SOP-10 AC-DC Controllers and Regulators ROHS