1.5KE10A-T
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
1.5KE10A-T
JLCPCB Part #
C1976858
Package
DO-201
Description
-55℃~+175℃ 1.5kW 10.5V 103A 10uA 14.5V 8.55V TVS Unidirectional DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS