ELK508V-06P
MFR.Part #
ELK508V-06P
JLCPCB Part #
C7183416
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
13.5A 300V 5.08mm 6 Green Through Hole 插件,P=5.08mm Screw Terminal Blocks ROHS