EC381F-18P
Extended
Manufacturer
Dinkle
MFR.Part #
EC381F-18P
Description
-40℃~+120℃ 1 18 18P 1x18P 3.81mm 300V 8A Green Male Plug - Pluggable System Terminal Block ROHS