2ESDV-15P
Extended
Manufacturer
Dinkle
MFR.Part #
2ESDV-15P
JLCPCB Part #
C5486969
Package
P=5.08mm
Description
-40℃~+120℃ 1 15 15A 15P 1x15P 300V 5.08mm Green Male Plug P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS