KB7805-500
Extended
Manufacturer
Delus
MFR.Part #
KB7805-500
JLCPCB Part #
C2995148
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 1 330kHz 3mA 470uF、680uF 500mA 50mVp-p 5V 6.5V~32V 93% Short Circuit Protection、Over Temperature Protection 插件 Isolated Power Modules ROHS