S48SP3R310NMFB
Extended
Manufacturer
Delta Elec
MFR.Part #
S48SP3R310NMFB
JLCPCB Part #
C17623765
Package
SMD-6
Description
1 10A 2.25kV 3.3V 35W 36V~75V 90% SMD-6 Isolated Power Modules ROHS