0603HP-7N2EJTS
Extended
Manufacturer
Delta Elec
MFR.Part #
0603HP-7N2EJTS
JLCPCB Part #
C6354948
Description
1.4A 52mΩ 7.2nH ±5% 0603 Power Inductors ROHS