0603HP-6N8EKTS
Extended
Manufacturer
Delta Elec
MFR.Part #
0603HP-6N8EKTS
JLCPCB Part #
C5464039
Description
1.4A 42mΩ 6.8nH ±10% 0603 Power Inductors ROHS