0603HP-160EJTS
Extended
Manufacturer
Delta Elec
MFR.Part #
0603HP-160EJTS
JLCPCB Part #
C6961627
Package
0603
Description
1.1A 16nH 85mΩ ±5% 0603 Power Inductors ROHS