0402HP-120EKTS
Extended
Manufacturer
Delta Elec
MFR.Part #
0402HP-120EKTS
JLCPCB Part #
C6957855
Package
0402
Description
1.2A 12nH 90mΩ ±10% 0402 Power Inductors ROHS