0402HC-3N3ECTS
Extended
Manufacturer
Delta Elec
MFR.Part #
0402HC-3N3ECTS
JLCPCB Part #
C7153199
Package
0402
Description
3.3nH 40mΩ 900mA 0402 Power Inductors ROHS