MB910-635M02
Extended
Manufacturer
DecaWave
MFR.Part #
MB910-635M02
JLCPCB Part #
C6902680
Package
Plugin,P=6.35mm
Description
1 2 2P 300V 30A 6.35mm Green Through Hole Plugin,P=6.35mm Screw Terminal Blocks ROHS