MTWA4-12S12
Extended
Manufacturer
Daburn Electronics
MFR.Part #
MTWA4-12S12
JLCPCB Part #
C7315937
Package
DIP,24.3x14.4mm
Description
1 12V 292mA 82% 9V~18V DIP,24.3x14.4mm DC-DC Power Modules ROHS