SM8S20CA
Extended
Manufacturer
DOWO
MFR.Part #
SM8S20CA
JLCPCB Part #
C557519
Description
150uA 204A 20V 22.2V 32.4V 6.6kW@10/1000us Bidirectional TVS DO-218AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS