PESDNC2FD3V3BS-DW
Extended
Manufacturer
DOWO
MFR.Part #
PESDNC2FD3V3BS-DW
JLCPCB Part #
C48946122
Package
DFN1006-2L
Description
-55℃~+125℃ 1 100nA 10pF 3.3V 5.5V 72W@8/20us 8.5A@8/20us 8.5V Bidirectional ESD IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5 DFN1006-2L ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS