PESD3V3L2BT-N
Extended
Manufacturer
DOWO
MFR.Part #
PESD3V3L2BT-N
JLCPCB Part #
C5795558
Package
SOT-23
Description
13V 1uA 2 3.3V 400W@8/20us 50pF 5V Bidirectional ESD IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 SOT-23 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS