DBT40S-7.62-3P-BK-P
MFR.Part #
DBT40S-7.62-3P-BK-P
JLCPCB Part #
C7436886
Package
P=7.62mm
Description
-40℃~+105℃ 1 12~22 1x3P 2-Side 20A 3 300V 3P 7.62mm Black M3 Mid Terminal Straight P=7.62mm Barrier Terminal Blocks ROHS