DB2ERM-5.08-2P-GN
Extended
Manufacturer
DORABO
MFR.Part #
DB2ERM-5.08-2P-GN
JLCPCB Part #
C395735
Package
Push-Pull,P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 1 15A 1x2P 2 2P 5.08mm 630V Board Side/Socket - Closed Green Right-Angle Screw 弯插,P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS