DB2ERH-2.5-2*5P-GN
MFR.Part #
DB2ERH-2.5-2*5P-GN
JLCPCB Part #
C3020814
Package
Push-Pull,P=2.5mm
Description
-40℃~+105℃ 10P 2 2.5A 2.5mm 2x5P 320V 5 Board Side/Socket - Closed Green Right-Angle 弯插,P=2.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS