DB2ERHM-3.81-2*4P-GN
Extended
Manufacturer
DORABO
MFR.Part #
DB2ERHM-3.81-2*4P-GN
JLCPCB Part #
C2938984
Package
Push-Pull,P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 2 2x4P 3.81mm 300V 4 8A 8P Board Side/Socket - Closed Green Right-Angle Screw 弯插,P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS