DB2ERF-5.08-15P-GN
MFR.Part #
DB2ERF-5.08-15P-GN
JLCPCB Part #
C725715
Package
Push-Pull,P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 1 15 15A 15P 1x15P 5.08mm 630V Board Side/Socket - Open Green Right-Angle 弯插,P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS