DB2ERC-2.54-13P-GN
MFR.Part #
DB2ERC-2.54-13P-GN
JLCPCB Part #
C7437521
Package
P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 1 13 13P 1x13P 2.54mm 320V 5A Board Side/Socket - Closed Green Right-Angle P=2.54mm Pluggable System Terminal Block ROHS