DB136-10.16-2P-GN-P
Extended
Manufacturer
DORABO
MFR.Part #
DB136-10.16-2P-GN-P
JLCPCB Part #
C5445304
Package
Plugin,P=10.16mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10.16mm 1kV 1x2P 2 2.5~16 2P 57A 6~26 Green M4 Through Hole Plugin,P=10.16mm Screw Terminal Blocks ROHS