DB130V-5.08-2P-GN-S
Extended
Manufacturer
DORABO
MFR.Part #
DB130V-5.08-2P-GN-S
JLCPCB Part #
C20617114
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 0.5~2.5 1 12~22 1x2P 2 24A 2P 400V 5.08mm Green M3 Through Hole 插件,P=5.08mm Screw Terminal Blocks ROHS