DB129S-5.08-2P-GN-S
MFR.Part #
DB129S-5.08-2P-GN-S
JLCPCB Part #
C5366907
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 0.2~2.5 1 12~22 1x2P 2 20A 2P 300V 5.08mm Green M3 Through Hole Plugin,P=5.08mm Screw Terminal Blocks ROHS