DB127A-5.08-2*2P-GN-S
Extended
Manufacturer
DORABO
MFR.Part #
DB127A-5.08-2*2P-GN-S
JLCPCB Part #
C5445306
Package
Plugin,P=2.54mm(Staggered pins)
Description
-40℃~+105℃ 1.5 14~26 15A 2 2 2x2P 4P 5.08mm 500V Green M2.5 Through Hole Plugin,P=2.54mm(Staggered pins) Screw Terminal Blocks ROHS