DB125-2.54-14P-GN-S
MFR.Part #
DB125-2.54-14P-GN-S
JLCPCB Part #
C7498458
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1 14 14P 150V 18~26 1x14P 2.54mm 7A Green Through Hole Plugin,P=2.54mm Screw Terminal Blocks ROHS