DON220N03T
Extended
Manufacturer
DOINGTER
MFR.Part #
DON220N03T
JLCPCB Part #
C48542681
Package
DFN-8(5x6)
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.2mΩ@10V 100W 220A 2V 3.8nF 30V 9.2nF 90nC@10V 949pF N-Channel DFN-8(5x6) MOSFETs ROHS