PNLS5040-2R2M 2.2UH
Extended
Manufacturer
DMBJ
MFR.Part #
PNLS5040-2R2M 2.2UH
JLCPCB Part #
C2849497
Package
SMD,5x5mm
Description
2.2uH 20mΩ 4.9A 4.9A Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS