PNLS252012-3R3M 3.3UH
MFR.Part #
PNLS252012-3R3M 3.3UH
JLCPCB Part #
C2849431
Description
1.5A 1.5A 156mΩ 3.3uH Magnetic Shielded Inductor ±20% 1008 Power Inductors ROHS