JBLH2101M050D120RLM 100UF 50V
MFR.Part #
JBLH2101M050D120RLM 100UF 50V
JLCPCB Part #
C19270688
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
1.38A@100kHz 100uF 12mm 2000hrs@105℃ 40mΩ@100kHz 50V 8mm ±20% Plugin,D8xL12mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS