CD43-470M 47UH
Extended
Manufacturer
DMBJ
MFR.Part #
CD43-470M 47UH
JLCPCB Part #
C2826648
Package
SMD,4.5x4mm
Description
47uH 540mA 844mΩ Unshielded Inductor ±20% SMD,4.5x4mm Power Inductors ROHS