CD32-221M 220UH
Extended
Manufacturer
DMBJ
MFR.Part #
CD32-221M 220UH
JLCPCB Part #
C2826630
Package
SMD,3.5x3mm
Description
140mA 220uH 7.31Ω Unshielded Inductor ±20% SMD,3.5x3mm Power Inductors ROHS