CD32-220M 22UH
Extended
Manufacturer
DMBJ
MFR.Part #
CD32-220M 22UH
JLCPCB Part #
C2826624
Package
SMD,3.5x3mm
Description
22uH 630mA 660mΩ Unshielded Inductor ±20% SMD,3.5x3mm Power Inductors ROHS