CD31-470M 47UH
Extended
Manufacturer
DMBJ
MFR.Part #
CD31-470M 47UH
JLCPCB Part #
C2827870
Package
SMD
Description
1.509Ω 260mA 47uH Unshielded Inductor ±20% SMD Power Inductors ROHS