HX2.5-26AWD
MFR.Part #
HX2.5-26AWD
JLCPCB Part #
C41421539
Package
Push-Pull,P=2.5mm
Description
-40℃~+105℃ 13 2 2.5A 2.5mm 250V 26P 2mm 2x13P Brass PA Right Angle Tin UL94V-0 White Push-Pull,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS