HX2.5-10AWD
Extended
Manufacturer
DLL
MFR.Part #
HX2.5-10AWD
JLCPCB Part #
C41421531
Package
Push-Pull,P=2.5mm
Description
-40℃~+105℃ 10P 2 2.5A 2.5mm 250V 2mm 2x5P 5 Brass PA Right Angle Tin UL94V-0 White Push-Pull,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS