DL5.08-2AWSM
Extended
Manufacturer
DLL
MFR.Part #
DL5.08-2AWSM
JLCPCB Part #
C22375395
Package
Push-Pull,P=5.08mm
Description
1 15A 2P 5.08mm 600V Gold Phosphor bronze 弯插,P=5.08mm Automobile Connectors ROHS