DL3810-8RFM
MFR.Part #
DL3810-8RFM
JLCPCB Part #
C20613791
Package
P=3.81mm
Description
1 15A 250V 3.81mm 8P Gold Phosphor bronze P=3.81mm Automobile Connectors ROHS