DL3810-6YM
MFR.Part #
DL3810-6YM
JLCPCB Part #
C20613800
Package
P=3.81mm
Description
1 15A 250V 3.81mm 6P Gold Phosphor bronze P=3.81mm Automobile Connectors ROHS