DL3810-5RM
MFR.Part #
DL3810-5RM
JLCPCB Part #
C20613777
Package
P=3.81mm
Description
1 15A 250V 3.81mm 5P Gold Phosphor bronze P=3.81mm Automobile Connectors ROHS