DL3810-4RM
MFR.Part #
DL3810-4RM
JLCPCB Part #
C20613776
Package
P=3.81mm
Description
1 15A 250V 3.81mm 4P Gold Phosphor bronze P=3.81mm Automobile Connectors ROHS