DL3810-18Y
MFR.Part #
DL3810-18Y
JLCPCB Part #
C20613748
Package
P=3.81mm
Description
15A 18P 2 250V 3.81mm Gold Phosphor bronze P=3.81mm Automobile Connectors ROHS