DL3810-16R
MFR.Part #
DL3810-16R
JLCPCB Part #
C20613725
Package
P=3.81mm
Description
15A 16P 2 250V 3.81mm Gold Phosphor bronze P=3.81mm Automobile Connectors ROHS